Kde kúpiť kašmírový sveter?

Autor: feb 22, 2012 Kategória: Kde kúpiť | 1 komentár

Ešte prednedávnom bola kúpa kašmírového svetríku na Slovensku a v Česku veľkým problémom. Osobne som kvôli nim prehľadal celú Bratislavu a Prahu, výsledok bol však väčšinou rovnaký. Počet predajcov by sa dal spočítať na prstoch jednej ruky. Nájsť obchod s kašmírom bolo ako hľadať ihlu v kope sena. A tie tiež nie sú žiadna výhra. Dajú sa tu síce nájsť svetríky zo 100% kašmíru, avšak výber je veľmi obmedzený, na predajniach sa nachádza často dokopy iba pár svetrov, málo farieb, málo veľkostí, málo strihov.

Ideálnym miestom na kúpu kašmírového oblečenia sa stal internet. Od decembra 2011 prevádzkujeme internetový obchod Kasmir.sk, ktorý sa zaoberá práve predajom tých najkvalitnejších výrobkov z kašmíru.

Nákup cez internet má mnoho výhod. Môžete si u nás vybrať z veľmi širokého sortimentu – vyše 140 rôznych pánskych a dámskych kašmírových svetrov, k tomu ešte desiatky doplnkov, ako napríklad kašmírový župan, alebo pašmíny.

Tieto produkty pochádzajú priamo z Nepálu, kde sa vyrábajú ručne z najkvalitnejších kašmírových vlákien.

Okrem veľkého množstva strihov je k dispozícií i obrovský výber farieb a veľkostí – všetky od XS až po XXXXL. Pre svojich zákazníkov ponúkame i špeciálne služby, napríklad výroba svetríku vo vybranej farbe za malý príplatok. Vďaka obrovskému skladu je vo väčšine prípadov možnosť doručiť tovar do 2-5 pracovných dní.

Nakupovať cez internet však má aj svoje negatívne stránky – hlavne pri oblečení je problémom fakt, že si tovar nemôžete vopred ohmatať a vyskúšať. To riešime dvoma spôsobmi – pri nespokojnosti nie je problémom vrátiť/vymeniť tovar bez zbytočných otázok. Pokiaľ si chcete tovar pred kúpou vyskúšať, je taktiež možné zastaviť sa osobne v Nitre (po dohode vopred) a tovar si prevziať na výdajni.

Pokiaľ ste sa rozhodli zakúpiť kašmírový sveter, určite buďte opatrní. Nie je to najlacnejšia záležitosť a preto si treba dávať pozor na podvodníkov s falošným kašmírom – je ich v poslednom čase dosť, prezentujú zloženie produktov „100% kašmír“, skutočnosť však býva iná. Takéto ponuky môžete odhaliť tak, že ich predajca ponúka za podozrivo nízku cenu.

Jeden komentár

  1. Prosím napíšte, kde mate kamenný obchod aby som si mohla sveter z kašmíru vyskušať. Dakujem!

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

3612270531596

Kašmírový sveter so zľavou až 50%?

Urobme dohodu. Dajte nám Váš e-mail a my Vám pošleme odkaz na tajný výpredaj na kasmir.sk, kde si môžete kúpiť kašmírový sveter alebo šál za neodolateľnú cenu :)

Ďakujeme! Výpredaj nájdete na https://kasmir.sk/vypredaj :)